هایدلاینر چیست؟

هایدلاینر یکی از مدرن‌ترین روش‌های درمان ارتودنسی است.

در این روش به جای براکت‌های فلزی قدیمی، از الاینرهای شفاف استفاده می‌شود. شفاف بودن این الاینر‌ها باعث می‌شود بیمارانی که نگران تغییر ظاهر خود در طول درمان ارتودنسی هستند با خیال راحت بتوانند درمان خود را آغاز کنند. این الاینرها را می‌توان هنگام غذاخوردن یا مسواک زدن به راحتی از روی دندان برداشت. این قابلیت باعث ساده‌تر و بهداشتی‌تر شدن درمان می‌شود.

در روش هایدلاینر تمام تغییرات دندان شما با نرم‌افزار‌های پیشرفته پیش‌بینی و برنامه‌ریزی می‌شود تا بهترین تجربه درمان را درسریع‌ترین زمان ممکن برای شما بسازیم.

در طول درمان شما، تیمی حرفه‌ای به سرپرستی و نظارت مستقیم دکتر هومن رفیعی‌نیشابوری در لابراتوارهای پیشرفته در کرمان، درکنار شما هستند تا لبخندی زیباتر را برای شما بسازند.

مزایای هایدلاینر

hideliner-1

قابل برداشت

در روش هایدلاینر ۱۶ تا ۲۰ ساعت استفاده از براکت‌ها در روز کافی‌ است. این به این معناست که هنگام خوردن غذا یا در مواقع لزوم، می‌توانید الاینرها را از روی دندان بردارید.
hideliner-2

شفاف

در این روش از الاینرهای شفاف استفاده می‌شود. به صورتی که هنگام استفاده تغییری در ظاهر دیده نمی‌شود. این باعث می‌شود بسیاری از بیماران که با ظاهر ارتودنسی ثابت مشکل دارند بتوانند با خیال راحت روند درمان خود را طی کنند.
hideliner-3

بسیار راحت

استفاده از الاینرهای ارتودنسی نامرئی بسیار راحت است! در این روش می‌توانید برای خوردن, آشامیدن و مسواک زدن الاینرها را بردارید و بعد از اتمام کار دوباره از آن‌ها استفاده کنید.
hideliner-4

کاملا بهداشتی

در این روش برخلاف روش‌های قدیمی ارتودنسی، مسواک زدن بسیار راحت است. همچنین شستن الاینرها به سادگی امکان‌پذیر است.

برخی از نمونه کارها

ارتودنسی ثابت

ارتودنسی ثابت چیست؟

یکی از روش‌های درمان ارتودنسی، درمان به روش ارتودنسی ثابت است.
در این روش مرتب‌سازی دندان‌ها با استفاده از براکت‌های فلزی انجام می‌شود که با چسب‌های مخصوص روی دندان قرار می‌گیرند و باتوجه به روند درمان با کم و زیاد کردن فاصله بین براکت‌ها درمان انجام می‌شود.
این روش، روند درمان طولانی‌تری دارد و به دلیل ثابت بودن براکت‌ها، رعایت بهداشت در آن بسیار سخت است.

پکیج ها

مهم‌ترین بخش درمان، طرح درمان، نتیجه نهایی و کیفیت درمان در تمامی پکیج‌ها یکسان می‌باشد.

پکیج لبخند:

تنها پکیج ارائه دهنده ارتودنسی ثابت در کلینیک ارتودنسی HR
ارائه طرح درمان توسط تیم تخصصی ارتودنسی (دکتر هومن رفیعی‌نیشابوری و یکی از متخصصین ارتودنسی کلینیک)
کنترل و ویزیت یک جلسه مانده به انتهای درمان بیمار توسط دکتر هومن رفیعی‌نیشابوری، ویزیت حین درمان بیماران در طول مدت درمان توسط پزشکان عضو تیم تخصصی ارتودنسی
یک جلسه ویزیت بیماران حین درمان به صورت مشترک توسط اقای دکتر هومن رفیعی‌نیشابوری و پزشک عضو تیم تخصصی ارتودنسی به درخواست بیمار یا پزشک در صورت لزوم
مواد و وسایل مصرفی مورد نیاز از بهترین برندهای آمریکایی و آلمانی موجود در بازار
یک خط مستقیم برای پاسخگویی به سوالات و همراهی در درمان بیمار

پکیج شادان (هایدلاینر):

درمان در این پکیج به صورت ارتودنسی نامرئی می‌باشد و تمامی مراحل طرح درمان بیمار به صورت کاملا دیجیتالی توسط تیم هایدلاینر و زیر نظر مستقیم اقای دکتر هومن رفیعی‌نیشابوری انجام می‌شود. (تیم هایدلاینر متشکل از اقای دکتر هومن رفیعی‌نیشابوری و متخصصین ارتودنسی کلینیک و تکنیسین‌های لابراتوار می‌باشد.)
بروزترین شیوه ارتودنسی در کشورهای پیشرفته آمریکایی و اروپایی ارتودنسی نامرئی است. دراین شیوه درمان بوسیله پلاک‌های شفاف انجام خواهد شد و هیچ گونه تغییری در شیوه زندگی (life style) بیماران ایجاد نمی‌گردد و بالاترین سطح بهداشت و رضایت بیماران را از نظر راحتی و کمترین میزان درد و ناراحتی را به‌همراه خواهد داشت.
ارائه طرح درمان دیجیتالی به صورت مشترک توسط تیم هایدلاینر زیر نظر آقای دکتر هومن رفیعی‌نیشابوری.
کنترل و ویزیت یک جلسه مانده به انتهای درمان بیمار توسط دکتر هومن رفیعی نیشابوری، ویزیت حین درمان بیماران در طول مدت درمان توسط پزشکان عضو تیم تخصصی ارتودنسی.
یک جلسه ویزیت بیماران حین درمان به صورت مشترک توسط اقای دکتر هومن رفیعی‌نیشابوری و پزشک عضو تیم تخصصی ارتودنسی به درخواست بیمار یا پزشک در صورت لزوم.
مواد و وسایل مصرفی مورد نیاز از بهترین برندهای آلمانی موجود در بازار
یک پرستار برای بیماران به صورت VIP در نظر گرفته شده است که برای پاسخگویی به سوالات درمانی و برای هماهنگی وقت با بیماران در ارتباط هستند.

پکیج خندان (ترکیبی):

یک بسته درمانی ترکیبی است که با توجه به نظر و به دلخواه بیمار از ترکیب ارتودنسی نامرئی و ثابت جهت بالارفتن سرعت و راحتی درمان استفاده می‌شود.
ارائه طرح درمان دیجیتالی به صورت مشترک توسط تیم هایدلاینر زیر نظر آقای دکتر هومن رفیعی‌نیشابوری.
کنترل و ویزیت یک جلسه مانده به انتهای درمان بیمار توسط دکتر هومن رفیعی‌نیشابوری، ویزیت حین درمان بیماران در طول مدت درمان توسط پزشکان عضو تیم تخصصی ارتودنسی.
یک جلسه ویزیت بیماران حین درمان به صورت مشترک توسط اقای دکتر هومن رفیعی‌نیشابوری و پزشک عضو تیم تخصصی ارتودنسی به درخواست بیمار یا پزشک در صورت لزوم.
یک پرستار برای بیماران به صورت VIP در نظر گرفته شده است که برای پاسخگویی به سوالات درمانی و برای هماهنگی وقت با بیماران در ارتباط هستند.
مواد و وسایل مصرفی مورد نیاز از بهترین برندهای آلمانی موجود در بازار